Çift Cam Arası Jaluzi Nedir?

Çift Cam Arası Jaluzi; iki veya daha çok sayıda cam plakanın arasına fabrika şartlarında jaluzi ünitesi ve ortam basıncına uygun kuru hava veya gazları barındıracak şekilde bir araya getirilmesi ile oluşur. Sunset Jaluzi sistemleri, standart kullanılan jaluzilerden farklı olarak kirlenme, temizlik ve bozulma gibi dezavantajlar yaratmadan ömürlük kullanım imkanı sunar.

Sunset Jaluzi sistemlerinin kullanıldığı mekanlarda perde, stor perde, tül vb. ürünlerin kullanımına gerek kalmadan dışarıdan gelen güneş ışığını Sunset Jaluzi sistemini açık, yarı açık veya kapalı konumda kullanarak kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda Sunset Jaluzi sistemi içinde jaluzi olan bir yalıtımlı cam ünitesi olduğu için ses ve ısı izolasyonu sağlar, Low-E cam ve Argon gazı kullanılarak izolasyon maksimuma çıkartılabilir ayrıca lamine ve temperli cam kullanılarakta güvenlik maksimuma çıkartılabilir.

Sunset Jaluzi, önü açık ürün ve renk yelpazesi ile İSO9001 ve TÜV kalite standartları çerçevesinde imalat yaparak müşterilerine kaliteli çözümler üretir.

ŞİMDİ ARAYIN
YOL TARİFİ ALIN