Hakkımızda

Firmamız 1986 yılında cam ve cam mamulleri üretimi yapmak üzere TUNCAY CAM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adı altında kurulmuştur. Başarısını geleceğe yönelik vizyon ve prensipli çalışma yöntemi ile günümüze kadar taşıyarak ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

O gün için imalatı olmayan, hatta hayali bile edilemeyen SUNSET markalı çift cam arası jaluzi sistemini hayata geçirip ısıcam özelliği kazandırıp, ülke piyasasına tanıtıp kazandıran ilk ve tek firma olmanın haklı gururunu taşımaktadır.Üretim yelpazesinde Mıknatıslı sistem , Kumandalı Sistem ve Plise perde gibi birçok ürünleri ile tüm müşterilerine birbirinden farklı birçok renk seçeneği ile dekoratif ürünler sunmaktadır. SUNSET ülkemizde ve yurt dışında önemli bir Pazar payına sahip olmakla beraber sürekli gelişen teknolojik alt yapısı ve AR-GE’ye verdiği önemle sektöründe çok önemli bir yeri vardır.
TUNCAY CAM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. gerek satış öncesi, gerekir ise satış sonrası sunduğu hizmetleriyle kalitesini her alana yaymıştır.
ISO 9001:2000, CE, TÜV CERT, MARKA TESCİL, FAYDALI MODEL belgeleri ile bu sektörde tek olma özelliğini korumuştur.
TUNCAY CAM aynı zamanda “ŞİŞECAM Isıcam Yetkili Üretici ve Cam İşleyici” bayisidir.

Misyonumuz

  • Doğru fiyat ve kalite politikamızla, öncü kimliğiyle, satış öncesi ve sonrası hizmetiyle müşteri memnuniyeti ve bağlılığı ile örnek olan firma olarak kazanmış olduğu itibarı ve başarıyı sürekliliğini sağlamak.
  • Sektörde uzman kadro ile hizmet veren
  • Memnuniyet ve kalite esaslı çözümler üreten

Vizyonumuz

  • Türkiye’de ilk çift cam arası jaluzi üretimi yapan üretici firma olarak, kalitemizi düşürmeden, sektörde ki tecrübemiz ile hizmet politikamızı ve müşteri memnuniyetini birleştirerek, global sektörde tercih edilen bir marka ve kalıcı olmak.
  • Global gelişim ve değişim ile paralel hareket etmek.
  • Müşteri beklentilerine, hızlı ve doğru tercihler sunmak.
Daha Fazla Bilgi

Bize bugün başvurun ve ışık ve gölgenin yüksek performans kontrolünü keşfedin.

Bu Kalitenin Bir Parçası Olun!

ŞİMDİ ARAYIN
YOL TARİFİ ALIN