Sunset Jaluzi ile Kazancınız

  • Sıradan cam yerine SUNSET jaluzi kullanılması durumunda ödenen ek bedel, sağlanan enerji tasarrufu ile 1-2​ yıl içerisinde geri döner.
  • SUNSET Jaluzi kullanılması durumunda ek bir perde sistemi vb sisteme ihtiyaç duyulmayacağı için temizlik maliyetinde ciddi kazanç sağlar.
  • Çift Cam Arası Jaluzi ünitelerinde Low- E cam uygulamalarıyla  kış aylarında soğuğun, yaz aylarında aşırı sıcağın girmesini engelleyerek ısıtma / soğutma maliyetinin azaltılmasına katkıda bulunulur.

Örnek Maliyet Hesabı

Normal ölçülerde yapılmış 3+1 dairede ortalama 10 – 15 m² cam kullanılmaktadır. Bu dairelerde 20 – 25 m² arası perde kullanılmaktadır. Bu dairenin perde masrafı 5 birimdir.

Aynı dairede çift cam arası jaluzi uygulanacak alan cam boyutu kadardır yani 10 – 15 m². Bu dairenin çift cam arası jaluzi uygulama maliyeti 7 birimdir.

Perdenin yıl boyunca yıkanma ( deterjan maliyeti, su maliyeti, elektrik maliyeti )  ütüleme v.b. maliyetlerini 1 birim olarak ele alırsak perde ile çift cam arası jaluzi maliyeti 1 ya da 2 Yılda eşitlenmiş olmaktadır.

Sonraki yıllarda perdenin yıkanma, ütüleme ve yıpranma gibi maliyetleri devam ederken, çift cam arası jaluzinin maliyeti olmamaktadır ve yaklaşık 25 sene sorunsuz kullanılabilmektedir.

20 sene önce takılmış olan ve müşterilerimizin hala sorunsuz olarak kullanmakta olduğu çift cam arası jaluzi uygulamalarımız bulunmaktadır.

ŞİMDİ ARAYIN
YOL TARİFİ ALIN